Daszek plastikowy Reno 80x150cm - brązowy

Daszek plastikowy Reno 80x150cm - brązowy
Cena: 120,00zł 148,20zł z podatkiem VAT

Nowoczesne zadaszenie RENO daszek nad drzwi

Rozmiar: 150 x 80 cm

Praktyczny daszek nad drzwi zapewniający skuteczną osłoną zarówno drzwiom wejściowym jak i osobie, która pod nimi stoi. Zadaszenie nad drzwi wejściowe przystosowane jest do samodzielnego montażu i nie wymaga specjalistycznych narzędzi. System mocowań wykonano z aluminium, co czyni go lekkim i odpornym na warunki atmosferyczne. Daszek z poliwęglanu komorowego jest lekki, wytrzymały i dostępny u nas w bezkonkurencyjnej cenie. Idealnie nadaje się do zadaszenia wejścia do biura bądź domu.

 

 


Ochrona drzwi

Nasze zadaszenia ochronią Twoje drzwi przed niekorzystnymi skutkami warunków atmosferycznych, wywołanymi przez deszcz, grad lub silny wiatr. Większość dystrybutorów i producentów drzwi uwzględnia reklamację, tylko gdy daszek został zamontowany.

 


Montaż

Czytelna instrukcja montażu sprawi, iż montaż zadaszenie nie sprawi większych trudności. W zestawie otrzymujesz wszystkie niezbędne do montażu śruby i kotwy.

 


Konstrukcja

Zastosowanie najwyższej jakości tworzyw sprawia, iż konstrukcja daszka jest stabilna i mocna. Pokrycie daszka wykonane jest z płyty z poliwęglanu komorowego.

 


Filtr UV

Daszek posiada filtr UV, dzięki czemu jest on odporny na przebarwienia spowodowane promieniami słonecznymi.

 


Konserwacja i czyszczenie

Zadaszenie jest proste do czyszczenia - po prostu skieruj na daszek strumień wody z większym ciśnieniem i gotowe. Zadaszenie nie wymaga żadnej konserwacji, jedyne o czym trzeba pamiętać to usunięcie nadmiernej ilości śniegu i lodu podczas zimy.
Nowoczesne zadaszenie daszek nad drzwi RENO


SPECYFIKACJA

  • łatwy w montażu
  • stabilna konstrukcja
  • mocowany jest za pomocą aluminiowych kotew i śrub
  • odporne na promieniowanie UV oraz mróz
     

 

ALUMINIOWE PROFILE ORAZ ESTETYCZNE NOWOCZESNE WYKOŃCZENIE

  • Wymiary: 150 x 80 cm (wymiar płyty)
  • Grubość płyty: 5,2 mm

 

 


UWAGA | Przedstawione kolory należy traktować poglądowo - mogą odbiegać od rzeczywistych ze względu na różne ustawienia monitorów oraz proces obróbki zdjęć • Rzeczywiste wymiary mogą się nieznacznie różnić od podanych w opisie. Tolerancja błędów może wynosić +/- 2 cm

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty