Piłka do masażu Lacrosse pojedyńcza - czarny

Piłka do masażu Lacrosse pojedyńcza - czarny
Cena: 8,99zł 11,50zł z podatkiem VAT
Brak towaru w magazynie

Silikonowa piłka lacrosse do masażu

Kolor: czarny

 

 

mini1.jpg

 

Piłka LACROSSE to uniwersalne piłeczki służące głównie do masażu i rozluźniania napiętych mięśni.Przeznaczone dla osób uprawiających sport, trenerów oraz fizjoterapeutów.

Piłeczki Lacrosse to świetne uzupełnienie terapii w gabinecie fizjoterapeutycznym. Dzięki nim można wykonać potreningową terapię oraz przygotować mięśnie do kolejnego treningu.

   

    

Dane techniczne:

  • Materiał: Silikon

  • Średnica: 6,3 cm

  • Twardość: bardzo twarda

  • Kolor: czarny

 

Czy piłeczka ma odpowiednią twardość?

Obawiasz, że piłeczka będzie dla Ciebie za twarda? Wystarczą dwa proste rozwiązania.

- Pamiętaj, że przy użyciu siły możesz regulować docisk

- Piłeczkę możesz również położyć na miękkim podłożu np. macie czy materacu i wtedy kontrolować docisk

Wpływ na Twoje ciało piłeczek do masażu

Jak czują się Twoje mięśnie po treningu? Są obolałe i tracą mobilność?

Dobra regeneracja mięśni wymaga dostarczenia mięśniom wody, tlenu oraz substancji odżywczych.Ograniczając ruch po treningu, oprócz zmniejszenia odczucia bólu mięśni, zmniejszamy niestety także ukrwienie tkanek. Piłeczki Lacrosse pozwalają odwrócić ten proces. Poprzez ucisk wywierany na piłeczkę, poprawia się dopływ krwi wraz z tlenem, substancjami odżywczymi oraz wodą, dzięki czemu Twoje mięśnie zregenerują się szybciej. Niewątpliwym plusem jest także fakt, że potocznie zwane 'zakwasy' mijają dużo szybciej.

 

Zastosowanie piłeczek do masażu

Piłeczki do masażu to znakomity sposób abyś pozbył się bólu nadmiernie napiętych mięśni karku, pleców czy kończyn. Możesz z nich skorzystać na kilka sposobów. Poniżej przedstawimy dwa sposoby, które polecamy:

Sposób pierwszy

 - przyłóż piłeczkę do bolesnego miejsca i naciśnij je do zmniejszenia odczucia bólu lub przez około 40s.

Sposób drugi

 – przyciskasz piłeczkę do masowanej okolicy i przesuwasz ją powoli wzdłuż nadmiernie napiętych mięśni, powtarzając czynność kilkukrotnie.

 

Dlaczego warto włączyć lacrosse balls do treningu oraz rehabilitacji?

Piłeczki Lacrosse to doskonałe uzupełnienie terapii w gabinetach fizjoterapeutycznych. Piłeczki pozwalają sportowcom wykonać potreningową autoterapię i przygotowują ich mięśnie do kolejnych treningów.

Skąd nazwa lacrosse ball dla piłeczki do masażu?

Nazwa ta pochodzi od piłeczek używanych do gry w lacrosse – sport cieszący się szczególną popularnością na terenie USA. Piłeczki te są twarde a ich rozmiar jest zbliżony do wielkości piłeczek do masażu. To właśnie z tych piłeczek pierwotnie fizjoterapeuci korzystali jako z piłeczek do masażu.

 wymiary1-2500.jpg

3-3-2500.jpg

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty