Worek próżniowy Wera 70x100cm z wieszakiem

Worek próżniowy Wera 70x100cm z wieszakiem
Cena: 6,39zł z podatkiem VAT
Brak towaru w magazynie

Worek próżniowy Wera 70x100cm

Stosowanie worków próżniowych pozwala na znaczne zmniejszenie objętości przechowywanych rzeczy - wystarczy, że włożysz do worka np. ubrania, zamkniesz worek i odessiesz z niego powietrze za pomocą odkurzacza. W ten sposób ochronisz swoje ubrania, koce, pierzyny itp. przed kurzem, zawilgoceniem, roztoczami i molami odzieżowymi.


Worki próżniowe to także doskonałe rozwiązanie na czas przeprowadzki lub podróży. Dzięki nim, spakowane rzeczy zajmą zdecydowanie mniej miejsca - a ty nie nosisz w walizkach powietrza. Ubrania przechowywane bez dostępu powietrza dłużej utrzymują kolory i świeżość. Dzięki odsysaniu powietrza zaoszczędzisz aż do 75% miejsca (w zależności od przechowywanego materiału). Worki próżniowe to rewolucja w przechowywaniu i zabezpieczaniu odzieży. Torby próżniowe są szczelne, wykonane z nylonu i polietylenu, dzięki czemu skutecznie zabezpieczą odzież przed wpływem jakichkolwiek negatywnych czynników zewnętrznych jakie mogę mieć na nie wpływ w trakcie przechowywania.


Worek wyposażony w wieszak pozwalający na zawieszenie w szafie.


http://www.gockowiak.pl/allegro/wiki/ikony2.jpg

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty